راهنمای رفع مشکلات ورود به سایت

کاربر گرامی در صورتیکه پس از ثبت نام ، ورود شما در سایت انجام نمی شود به نکات زیر توجه فرمایید:

1-دریافت پیغام " کاربری شما در سایت فعال نشده است"

دلیل :

 • ثبت نام شما در سایت انجام شده است ولی هنوز کاربری شما برای ورود به سایت و استفاده از امکانات سایت تایید و فعال نشده است.

 • 2- دریافت پیغام "کلمه کاربری و رمز عبور نادرست است"

  دلایل :

 • ثبت نام شما در سایت به درستی و کامل انجام نشده است. لطفا هنگام ثبت فرم به پیامهای سیستم دقت نمایید. پس از تکمیل فرم ثبت نام و ذخیره آن باید پیغام "اطلاعات ارسال شد" را مشاهده نمایید.
  دقت نمایید کاربرانی که به عنوان مدیر مسجد فرم ثبت مسجد را پر می کنند فقط با کلمه کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت مسجد وارد می کنند می توانند وارد سایت شوند و مدیریت سایت را انجام دهند.

 • اولین مرتبه ورود شما به سایت نیست ولی ثبت نام شما در سایت با تنظیمات مرورگرهای جدید تطبیق داده نشده است .

     راه حل : از طریق این لینک مجددا کلمه کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا تغییرات مربوط به کلمه کاربری و رمز عبور شما مطابق سیستم جدید ثبت شود.

 • کلمه کاربری و رمز عبور خود را دقیقا مطابق حروفی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ثبت نمی کنید و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید.

     راه حل : در وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به زبان صفحه کلید، حروف کوچک و بزرگ و فاصله ها دقت نمایید. در صورتیکه باز هم موفق به ورود نشدید مشخصات کامل خود را همراه با نام کاربری و رمز عبور خود را به آدرس پست الکترونیک mashhadtebyan@gmail.com ارسال نمایید تا بررسی شود. توجه فرمایید تنها به درخواستهایی ترتیب اثر داده می شود که از طریق همان ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ارسال شده باشد.